PRoGRaMMa
Middag van de Buren
Tijdens De Middag van de Buren duiken we in het buurschap: warm, lastig, gezellig en soms ronduit ongemakkelijk. Met een twinkle in the eye loodst presentator Carolien Borgers je erdoorheen. Verwacht poëzie van Baarnse dichter Merel Steinweg, een fonkelnieuwe Wonderfeel-tekst van Baarnaar Florian Debackere, en muziek van het Viride Kwartet, percussionist Remco Menting, accordeonist Dirk Overbeek en de Baarnse pianiste Helena Basilova. Onze Hilversumse buurman Sean William Bogaers rapt een ode aan nabuurschap. En jawel: ook het legendarische Buurvrouwenlied van Brigitte Kaandorp ontbreekt niet – gezongen door mezzosopraan Karin Strobos. Kom buurten! Het wordt gezellig. En een beetje ongemakkelijk. Zoals het hoort.
Carolien Borgers – presentatie
Helena Basilova – piano
Sean William Bogaers – rapper
Florian de Backere – schrijver
Remco Menting – percussie
Dirk Overbeek – accordeon
Merel Steinweg – dichter
Karin Strobos – mezzosopraan
Kenza Koutchoukali – regie
Viride Kwartet
Salomé Bonnema – viool
Nadia ten Kate – viool
Sedna Heitzman – altviool
Jurre Koopmans – cello
Wat zijn de data van 2026?
De volgende editie van Wonderfeel is op 3, 4 en 5 juli 2026.
Wanneer start de kaartverkoop?
De kaartverkoop start 5 maart om 10.00. Precies vanaf die tijd kun je hier terecht voor je tickets! Vrienden van het festival krijgen een week eerder de kans om kaarten te kopen. Word je nu nog vriend dan krijg je de ticketlink voor de voorverkoop (en alle andere voordelen van Vriend zijn natuurlijk). Word hier vriend.
Wat kost een ticket?
Ticketprijzen 2026
Passe-partout €176,-
vrijdag €65,-
zaterdag €77,-
zondag €77,-
Kortingen
studenten / CJP / Entree (50% korting)
<35 jaar (25% korting)
Prelude
zaterdag €17,50
zondag €17,50
Parkeerkaarten
Parkeerkaart vrijdag €14,50
Parkeerkaart zaterdag €14,50
Parkeerkaart zondag €14,50
3 dagen parkeerkaart €30,-
Aanschaf van een parkeerticket aan de deur is duurder. Aan de deur kost een parkeerkaart per dag €16,50 en voor 3 dagen €32. Koop je parkeerticket(s) dus bij voorkeur van tevoren!
Wat houden de verschillende podia in?
Op Wonderfeel zijn de volgende podia: Het Veld, Het Bos, Het Nest, De Stek, Het Dorp en De Boekenbar. Daarnaast vinden er nog wat extra activiteiten plaats. Lees hier meer over de verschillende podia.
Is er een kinderprogramma?
Ja, op zaterdag en zondag is er een programma voor kinderen, kijk voor meer informatie op onze Kids pagina. En: toegang is gratis voor kinderen en jongeren t/m 18 jaar! Zij hebben wel een toegangsticket nodig, dat kun je via de ticketshop bestellen. Let op, ook voor de kindertickets geldt: op = 0p!



