PRoGRaMMa
Hannes Minnaar & Animato Quartet
Dvoráks 2e Pianokwintet
‘Een gelaagd en intens spel, met een breed palet aan kleuren,’ jubelde de jury van de Kersjesprijs over het Animato Kwartet, terwijl die van Dutch Classical Talent hun ‘bruisende energie’ aanhaalde. Perfect gezelschap voor de dynamische Hannes Minnaar, en samen de ideale cast voor Dvořáks Tweede pianokwintet uit 1887. Een warm werk recht uit Dvořáks happy place, zijn landgoed in Vysoká, waar ook de achtste symfonie en Rusalka uit zijn pen vloeiden. Bossen, volop water en de ‘simpele’ cultuur van het land, je hoort het allemaal terug in deze muziek.
Inge Våga Gaustad – viool
Tim Brackman – viool
Elisa Karen Tavenier – altviool
Pieter de Koe – cello
Hannes Minnaar – piano
Foto: Green Room Creatives - Lars van den Brink & Minou op den Velde

Deel deze pagina:
Wat zijn de data van 2025?
De volgende editie van Wonderfeel is op 4, 5, 6 juli 2025.
Let op: vanaf komende editie vindt Wonderfeel niet langer plaats op Schaep en Burgh, maar op Landgoed Groeneveld in Baarn. Zie onze contactpagina voor het adres.
Wat kost een ticket?
Ticketprijzen 2025
Passe-partout €178,-
vrijdag €72,-
zaterdag €77,-
zondag €77,-
Kortingen
studenten / CJP / Entree (50% korting)
<35 jaar (25% korting)
Leden van Natuurmonumenten (€2,50 korting)
Parkeerkaarten
Parkeerkaart vrijdag €12,50
Parkeerkaart zaterdag €12,50
Parkeerkaart zondag €12,50
3 dagen parkeerkaart €27,50
Aanschaf van een parkeerticket op locatie kost €14,50 (dagkaart) en €30,- (3-dagenkaart). Koop je parkeerticket(s) dus bij voorkeur van tevoren!
Wat houden de verschillende podia in?
Op Wonderfeel zijn de volgende podia: Het Veld, Het Bos, Het Nest, De Stek, Het Dorp en De Boekenbar. Daarnaast vinden er nog wat extra activiteiten plaats. Lees hier meer over de verschillende podia.
Is er een kinderprogramma dit jaar?
Ja, op elke festivaldag is er een programma voor kinderen, kijk voor meer informatie op onze Kids pagina. En: toegang is gratis voor kinderen en jongeren t/m 18 jaar! Zij hebben wel een toegangsticket nodig, dat kun je via de ticketshop bestellen. Let op, ook voor de kindertickets geldt: op = 0p!