PRoGRaMMa
Solem Quartet & Ayanna Witter-Johnson
Ain’t I a Woman
Songwriter, componist, pianist en bijzonder creatief cellist Ayanna Witter-Johnson liet zich voor haar Island Suite inspireren door Jamaicaanse volkszang en vertelt zo het verhaal van haar voorouders. ‘Als een in Groot-Brittannië geboren Jamaicaan van de tweede generatie vertegenwoordigt en viert mijn muziek mijn erfgoed, cultuur en identiteit’, zegt ze zelf. Ayanna’s multitalent hoor je ook in Ain’t I a Woman, naar een beroemde speech van burgerrechtenstrijder Sojourner Truth. Van eigen bodem klinkt dan weer het Strijkkwartet van de vooruitstrevende Nederlandse componist Henriëtte Bosmans.
Ayanna Witter-Johnson – vocals & cello
William Newell – viool
Amy Tress – viool
Stephen Upshaw – altviool
Stephanie Tress – cello
Foto: Benjamin Ealovega


Deel deze pagina:
Wat zijn de data van 2025?
De volgende editie van Wonderfeel is op 4, 5, 6 juli 2025.
Let op: vanaf komende editie vindt Wonderfeel niet langer plaats op Schaep en Burgh, maar op Landgoed Groeneveld in Baarn. Zie onze contactpagina voor het adres.
Wat kost een ticket?
Ticketprijzen 2025
Passe-partout €178,-
vrijdag €72,-
zaterdag €77,-
zondag €77,-
Kortingen
studenten / CJP / Entree (50% korting)
<35 jaar (25% korting)
Leden van Natuurmonumenten (€2,50 korting)
Parkeerkaarten
Parkeerkaart vrijdag €12,50
Parkeerkaart zaterdag €12,50
Parkeerkaart zondag €12,50
3 dagen parkeerkaart €27,50
Aanschaf van een parkeerticket op locatie kost €14,50 (dagkaart) en €30,- (3-dagenkaart). Koop je parkeerticket(s) dus bij voorkeur van tevoren!
Wat houden de verschillende podia in?
Op Wonderfeel zijn de volgende podia: Het Veld, Het Bos, Het Nest, De Stek, Het Dorp en De Boekenbar. Daarnaast vinden er nog wat extra activiteiten plaats. Lees hier meer over de verschillende podia.
Is er een kinderprogramma dit jaar?
Ja, op elke festivaldag is er een programma voor kinderen, kijk voor meer informatie op onze Kids pagina. En: toegang is gratis voor kinderen en jongeren t/m 18 jaar! Zij hebben wel een toegangsticket nodig, dat kun je via de ticketshop bestellen. Let op, ook voor de kindertickets geldt: op = 0p!