PRoGRaMMa
Rami Khalifé
Opgeleid door grootmeesters als Abdel Rachman el Bacha aan instituten als de Juilliard School in New York, verkiest de Libanese pianist Rami Khalifé, zoon van ud-grootmeester Marcel Khalifé, inmiddels een detour van het gangbare klassieke parcours. Op Het Weiland speelt hij zijn laatste album Lost: hij zingt, improviseert, produceert dance-ritmes op de vleugel, en wisselt lyriek afwisselt met opzwepende ritmes – zoals je de piano nog niet eerder hoorde.
Dit vind je misschien ook leuk
Wat zijn de data van 2026?
De volgende editie van Wonderfeel is op 3, 4 en 5 juli 2026.
Wanneer start de kaartverkoop?
De kaartverkoop start 5 maart om 10.00. Precies vanaf die tijd kun je hier terecht voor je tickets! Vrienden van het festival krijgen een week eerder de kans om kaarten te kopen. Word je nu nog vriend dan krijg je de ticketlink voor de voorverkoop (en alle andere voordelen van Vriend zijn natuurlijk). Word hier vriend.
Wat kost een ticket?
Ticketprijzen 2026
Passe-partout €176,-
vrijdag €65,-
zaterdag €77,-
zondag €77,-
Kortingen
studenten / CJP / Entree (50% korting)
<35 jaar (25% korting)
Prelude
zaterdag €17,50
zondag €17,50
Parkeerkaarten
Parkeerkaart vrijdag €14,50
Parkeerkaart zaterdag €14,50
Parkeerkaart zondag €14,50
3 dagen parkeerkaart €30,-
Aanschaf van een parkeerticket aan de deur is duurder. Aan de deur kost een parkeerkaart per dag €16,50 en voor 3 dagen €32. Koop je parkeerticket(s) dus bij voorkeur van tevoren!
Wat houden de verschillende podia in?
Op Wonderfeel zijn de volgende podia: Het Veld, Het Bos, Het Nest, De Stek, Het Dorp en De Boekenbar. Daarnaast vinden er nog wat extra activiteiten plaats. Lees hier meer over de verschillende podia.
Is er een kinderprogramma?
Ja, op zaterdag en zondag is er een programma voor kinderen, kijk voor meer informatie op onze Kids pagina. En: toegang is gratis voor kinderen en jongeren t/m 18 jaar! Zij hebben wel een toegangsticket nodig, dat kun je via de ticketshop bestellen. Let op, ook voor de kindertickets geldt: op = 0p!



