PRoGRaMMa
Ralph van Raat
THE KÖLN CONCERT
Tijdens een spontane pianosessie in 1975 smeet Keith Jarrett alle muzikale grenzen overboord. Het concert in Keulen, live opgenomen, onthulde de ongeëvenaarde virtuositeit en diepe emoties van een muzikant op de top van zijn kunnen. Nog altijd heeft het document wereldwijd cultstatus als een tijdloze verkenning van muzikale expressie, een hoogtepunt van improvisatorische briljantie, een uniek vermogen om emoties in klank te vatten. Ralph van Raat kon de verleiding niet weerstaan: hij gaat het ongrijpbare proberen te vangen in een complete transcriptie van The Köln Concert, inclusief een stamp her en der.
Ralph van Raat - piano
Wat zijn de data van 2026?
De volgende editie van Wonderfeel is op 3, 4 en 5 juli 2026.
Wanneer start de kaartverkoop?
De kaartverkoop start 5 maart om 10.00. Precies vanaf die tijd kun je hier terecht voor je tickets! Vrienden van het festival krijgen een week eerder de kans om kaarten te kopen. Word je nu nog vriend dan krijg je de ticketlink voor de voorverkoop (en alle andere voordelen van Vriend zijn natuurlijk). Word hier vriend.
Wat kost een ticket?
Ticketprijzen 2026
Passe-partout €176,-
vrijdag €65,-
zaterdag €77,-
zondag €77,-
Kortingen
studenten / CJP / Entree (50% korting)
<35 jaar (25% korting)
Prelude
zaterdag €17,50
zondag €17,50
Parkeerkaarten
Parkeerkaart vrijdag €14,50
Parkeerkaart zaterdag €14,50
Parkeerkaart zondag €14,50
3 dagen parkeerkaart €30,-
Aanschaf van een parkeerticket aan de deur is duurder. Aan de deur kost een parkeerkaart per dag €16,50 en voor 3 dagen €32. Koop je parkeerticket(s) dus bij voorkeur van tevoren!
Wat houden de verschillende podia in?
Op Wonderfeel zijn de volgende podia: Het Veld, Het Bos, Het Nest, De Stek, Het Dorp en De Boekenbar. Daarnaast vinden er nog wat extra activiteiten plaats. Lees hier meer over de verschillende podia.
Is er een kinderprogramma?
Ja, op zaterdag en zondag is er een programma voor kinderen, kijk voor meer informatie op onze Kids pagina. En: toegang is gratis voor kinderen en jongeren t/m 18 jaar! Zij hebben wel een toegangsticket nodig, dat kun je via de ticketshop bestellen. Let op, ook voor de kindertickets geldt: op = 0p!



