PRoGRaMMa
Musica Temprana
Canciones de Sudamerica
Música Temprana is al bijna 25 jaar synoniem met passie. De groep verkent de renaissance- en barokmuziek die klonk in Latijns-Amerika, vanaf het moment dat de eerste conquistadores voet aan wal zetten in de (voor hen) Nieuwe Wereld tot Latijns-Amerikaanse componisten zelf in de barokstijl gingen schrijven. Vandaag trekken ze zelfs verder, vanuit de barok helemaal naar onze tijd, met onder meer Violeta Parra, Gustavo Leguizamón en Ariel Ramirez – die van de Misa Criolla. Wandelschoenen uit, dansschoenen aan!
Luciana Cueto – zang & percussie
Alvaro Pinto Lyon – zang, gitaar, sikus & percussie
Claudia Velez – violone
Robert Smith – viola da gamba
Adrián Rodríguez Van der Spoel – zang & gitaar
Foto: Foppe Schut
Wat zijn de data van 2027?
De volgende editie van Wonderfeel is op 9, 10 en 11 juli 2027.
Is het programma al bekend?
Het programma voor komende editie is nog niet bekend, maar zal begin 2027 bekend worden gemaakt. Wil je direct op de hoogte worden gesteld? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief op deze pagina.
Is er een kinderprogramma?
Ja, op zaterdag en zondag is er een programma voor kinderen, kijk voor meer informatie op onze Kids pagina. En: toegang is gratis voor kinderen en jongeren t/m 18 jaar. Zij hebben wel een toegangsticket nodig, dat kun je via de ticketshop bestellen zodra de kaartverkoop is gestart. Let op, ook voor de kindertickets geldt: op = 0p!
Waar vind ik het programma van eerdere edities?
Ben je nieuwsgierig naar het programma van eerdere Wonderfeeledities? Kijk dan in ons festivalarchief. Hier vind je de namen van alle artiesten en het programmaboekje voor meer informatie uit eerdere edities.
Wanneer start de kaartverkoop?
Begin 2027 wordt bekend gemaakt wanneer de kaartverkoop start. Wil je als eerste op de hoogte worden gesteld, schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief via deze pagina. Vrienden van het festival krijgen een week eerder de kans om kaarten te kopen. Word je nu nog vriend dan krijg je de ticketlink voor de voorverkoop (en alle andere voordelen van Vriend zijn natuurlijk). Word hier vriend.
Wat kost een ticket?
Ticketprijzen 2026
Passe-partout €176,-
vrijdag €65,-
zaterdag €77,-
zondag €77,-
Kortingen
studenten / CJP / Entree (50% korting)
<35 jaar (25% korting)
Prelude
zaterdag €17,50
zondag €17,50
Parkeerkaarten
Parkeerkaart vrijdag €14,50
Parkeerkaart zaterdag €14,50
Parkeerkaart zondag €14,50
3 dagen parkeerkaart €30,-
Aanschaf van een parkeerticket aan de deur is duurder. Aan de deur kost een parkeerkaart per dag €16,50 en voor 3 dagen €32. Koop je parkeerticket(s) dus bij voorkeur van tevoren!
Wat houden de verschillende podia in?
Op Wonderfeel zijn de volgende podia: Het Veld, Het Bos, Het Nest, De Stek, Het Dorp en De Boekenbar. Daarnaast vinden er nog wat extra activiteiten plaats. Lees hier meer over de verschillende podia.



