PRoGRaMMa
Olga Vocal Ensemble
Scandinavische volksmuziek
Matthew Smith - tenor
Jonathan Ploeg - tenor
Arjan Lienaerts - bariton
Pétur Oddbergur Heimisson - bas-bariton
Philip Barkhudarov - bas
Maak kennis met Olga: vijf jonge mannen die klaar staan om je hart te veroveren met hun krachtige, heldere stemmen en charismatische presentatie. In een Noord-Europees programma vol volkse melodieën maak je kennis met een doldwaze en humoristische performance, gecombineerd met betoverend intieme klanken. Het internationale ensemble (IJsland, Rusland, Nederland, Engeland) heeft een missie: muzikaal plezier maken en dat delen met de wereld. Veel plezier!

Deel deze pagina:
Wat zijn de data van 2025?
De volgende editie van Wonderfeel is op 4, 5, 6 juli 2025.
Let op: vanaf komende editie vindt Wonderfeel niet langer plaats op Schaep en Burgh, maar op Landgoed Groeneveld in Baarn. Zie onze contactpagina voor het adres.
Wat kost een ticket?
Ticketprijzen 2025
Passe-partout €178,-
vrijdag €72,-
zaterdag €77,-
zondag €77,-
Kortingen
studenten / CJP / Entree (50% korting)
<35 jaar (25% korting)
Leden van Natuurmonumenten (€2,50 korting)
Parkeerkaarten
Parkeerkaart vrijdag €12,50
Parkeerkaart zaterdag €12,50
Parkeerkaart zondag €12,50
3 dagen parkeerkaart €27,50
Aanschaf van een parkeerticket op locatie kost €14,50 (dagkaart) en €30,- (3-dagenkaart). Koop je parkeerticket(s) dus bij voorkeur van tevoren!
Wat houden de verschillende podia in?
Op Wonderfeel zijn de volgende podia: Het Veld, Het Bos, Het Nest, De Stek, Het Dorp en De Boekenbar. Daarnaast vinden er nog wat extra activiteiten plaats. Lees hier meer over de verschillende podia.
Is er een kinderprogramma dit jaar?
Ja, op elke festivaldag is er een programma voor kinderen, kijk voor meer informatie op onze Kids pagina. En: toegang is gratis voor kinderen en jongeren t/m 18 jaar! Zij hebben wel een toegangsticket nodig, dat kun je via de ticketshop bestellen. Let op, ook voor de kindertickets geldt: op = 0p!