PRoGRaMMa
Muziekdoc – The Trout
The Trout, 1970
regie: Christopher Nupen
55 min, Engels ondertiteld
Op 30 augustus 1969 kwamen ze samen om Schuberts Forellenkwintet uit te voeren in de nieuwe Queen Elizabeth Hall in Londen. Vijf jonge en extreem getalenteerde musici, aan het begin van een veelbelovende carrière: Daniel Barenboim, Itzhak Perlman, Pinchas Zukerman, Jacqueline du Pré en Zubin Mehta. Christopher Nupen had een gut feeling, bleef voor én achter de schermen filmen en legde deze legendarische gebeurtenis vast voor de eeuwigheid.
Dit vind je misschien ook leuk
Wat zijn de data van 2026?
De volgende editie van Wonderfeel is op 3, 4 en 5 juli 2026.
Wanneer start de kaartverkoop?
De kaartverkoop start 5 maart om 10.00. Precies vanaf die tijd kun je hier terecht voor je tickets! Vrienden van het festival krijgen een week eerder de kans om kaarten te kopen. Word je nu nog vriend dan krijg je de ticketlink voor de voorverkoop (en alle andere voordelen van Vriend zijn natuurlijk). Word hier vriend.
Wat kost een ticket?
Ticketprijzen 2026
Passe-partout €176,-
vrijdag €65,-
zaterdag €77,-
zondag €77,-
Kortingen
studenten / CJP / Entree (50% korting)
<35 jaar (25% korting)
Prelude
zaterdag €17,50
zondag €17,50
Parkeerkaarten
Parkeerkaart vrijdag €14,50
Parkeerkaart zaterdag €14,50
Parkeerkaart zondag €14,50
3 dagen parkeerkaart €30,-
Aanschaf van een parkeerticket aan de deur is duurder. Aan de deur kost een parkeerkaart per dag €16,50 en voor 3 dagen €32. Koop je parkeerticket(s) dus bij voorkeur van tevoren!
Wat houden de verschillende podia in?
Op Wonderfeel zijn de volgende podia: Het Veld, Het Bos, Het Nest, De Stek, Het Dorp en De Boekenbar. Daarnaast vinden er nog wat extra activiteiten plaats. Lees hier meer over de verschillende podia.
Is er een kinderprogramma?
Ja, op zaterdag en zondag is er een programma voor kinderen, kijk voor meer informatie op onze Kids pagina. En: toegang is gratis voor kinderen en jongeren t/m 18 jaar! Zij hebben wel een toegangsticket nodig, dat kun je via de ticketshop bestellen. Let op, ook voor de kindertickets geldt: op = 0p!



