PRoGRaMMa
Jasper Blom Quartet ft. Bert Joris
Polyphony
Jasper Blom – saxofoon
Jesse van Ruller – gitaar
Martijn Vink – drums
Frans van der Hoeven – contrabas
m.m.v. Bert Joris – trompet
Het vijftiende-eeuwse Vlaanderen was beroemd om een bijzonder exportproduct: meerstemmige muziek ofwel polyfonie. Jazzsaxofonist Jasper Blom raakt geïnspireerd door al die om elkaar heen bewegende melodieën van bijvoorbeeld Jacob Obrecht en Josquin Desprez en liet zijn Quartet erop improviseren. Het leidde tot hun live album Polyphony, dat nu op Wonderfeel klinkt. Special guest is de Vlaamse stertrompettist Bert Joris.

Deel deze pagina:
Wat zijn de data van 2025?
De volgende editie van Wonderfeel is op 4, 5, 6 juli 2025.
Let op: vanaf komende editie vindt Wonderfeel niet langer plaats op Schaep en Burgh, maar op Landgoed Groeneveld in Baarn. Zie onze contactpagina voor het adres.
Wat kost een ticket?
Ticketprijzen 2025
Passe-partout €178,-
vrijdag €72,-
zaterdag €77,-
zondag €77,-
Kortingen
studenten / CJP / Entree (50% korting)
<35 jaar (25% korting)
Leden van Natuurmonumenten (€2,50 korting)
Parkeerkaarten
Parkeerkaart vrijdag €12,50
Parkeerkaart zaterdag €12,50
Parkeerkaart zondag €12,50
3 dagen parkeerkaart €27,50
Aanschaf van een parkeerticket op locatie kost €14,50 (dagkaart) en €30,- (3-dagenkaart). Koop je parkeerticket(s) dus bij voorkeur van tevoren!
Wat houden de verschillende podia in?
Op Wonderfeel zijn de volgende podia: Het Veld, Het Bos, Het Nest, De Stek, Het Dorp en De Boekenbar. Daarnaast vinden er nog wat extra activiteiten plaats. Lees hier meer over de verschillende podia.
Is er een kinderprogramma dit jaar?
Ja, op elke festivaldag is er een programma voor kinderen, kijk voor meer informatie op onze Kids pagina. En: toegang is gratis voor kinderen en jongeren t/m 18 jaar! Zij hebben wel een toegangsticket nodig, dat kun je via de ticketshop bestellen. Let op, ook voor de kindertickets geldt: op = 0p!