PRoGRaMMa
Duo Mader/Papandreopoulos
Schulhoff, Berg, Gershwin
Andreas Mader - saxofoon
Christos Papandreopoulos - piano
Meer composities voor de combinatie sax-piano, dat is wat het Duo Mader & Papandreopoulos wil. Vurige muzikale pleidooien voor dit streven waren al te horen op het Grachtenfestival en het Festival Jong Talent Schiermonnikoog. En met succes: samen met drie andere finalisten van Dutch Classical Talent 19/20 toeren Andreas en Christos komend seizoen langs de grote landelijke concertpodia. Wat hun sound vermag horen we in muziek van Gershwin, Alban Berg en Erwin Schulhoff.

Deel deze pagina:
Wat zijn de data van 2025?
De volgende editie van Wonderfeel is op 4, 5, 6 juli 2025.
Let op: vanaf komende editie vindt Wonderfeel niet langer plaats op Schaep en Burgh, maar op Landgoed Groeneveld in Baarn. Zie onze contactpagina voor het adres.
Wat kost een ticket?
Ticketprijzen 2025
Passe-partout €178,-
vrijdag €72,-
zaterdag €77,-
zondag €77,-
Kortingen
studenten / CJP / Entree (50% korting)
<35 jaar (25% korting)
Leden van Natuurmonumenten (€2,50 korting)
Parkeerkaarten
Parkeerkaart vrijdag €12,50
Parkeerkaart zaterdag €12,50
Parkeerkaart zondag €12,50
3 dagen parkeerkaart €27,50
Aanschaf van een parkeerticket op locatie kost €14,50 (dagkaart) en €30,- (3-dagenkaart). Koop je parkeerticket(s) dus bij voorkeur van tevoren!
Wat houden de verschillende podia in?
Op Wonderfeel zijn de volgende podia: Het Veld, Het Bos, Het Nest, De Stek, Het Dorp en De Boekenbar. Daarnaast vinden er nog wat extra activiteiten plaats. Lees hier meer over de verschillende podia.
Is er een kinderprogramma dit jaar?
Ja, op elke festivaldag is er een programma voor kinderen, kijk voor meer informatie op onze Kids pagina. En: toegang is gratis voor kinderen en jongeren t/m 18 jaar! Zij hebben wel een toegangsticket nodig, dat kun je via de ticketshop bestellen. Let op, ook voor de kindertickets geldt: op = 0p!