PRoGRaMMa
Nederlands Saxofoon Octet – Canto in Flow (yoga)
Behoefte om even weg te drijven, even je hoofd helemaal leeg te maken aan het begin van een nieuwe Wonderfeel-dag? Vlij je dan neer in het gras en laat je bedwelmen door de flow van Simeon Ten Holts beroemde Canto Ostinato. Nu eens niet op piano’s, maar – met goedkeuring van de erven Ten Holt – verrassend bewerkt door de mannen en vrouwen van het Nederlands Saxofoon Octet. Vergeet niet je eigen kleedje mee te nemen!
Met dank aan Fonds Podiumkunsten
Canto in Flow
Yoga in het gras: Simeon Ten Holt, Canto Ostinato
Nederlands Saxofoon Octet
David Cristóbal Litago – saxofoon
Lisa Wyss – saxofoon
Dineke Nauta – saxofoon
Tom Sanderman – saxofoon
Nina van Helvert – saxofoon
Jenita Veurink – saxofoon
Juan Manuel Dominguez – saxofoon
Marijke Schröer – saxofoon
Laura Bliek – yogadocent

Foto ©Michal Grycko
Deel deze pagina:
Wat zijn de data van 2025?
De volgende editie van Wonderfeel is op 4, 5, 6 juli 2025.
Let op: vanaf komende editie vindt Wonderfeel niet langer plaats op Schaep en Burgh, maar op Landgoed Groeneveld in Baarn. Zie onze contactpagina voor het adres.
Wat kost een ticket?
Ticketprijzen 2025
Passe-partout €178,-
vrijdag €72,-
zaterdag €77,-
zondag €77,-
Kortingen
studenten / CJP / Entree (50% korting)
<35 jaar (25% korting)
Leden van Natuurmonumenten (€2,50 korting)
Parkeerkaarten
Parkeerkaart vrijdag €12,50
Parkeerkaart zaterdag €12,50
Parkeerkaart zondag €12,50
3 dagen parkeerkaart €27,50
Aanschaf van een parkeerticket op locatie kost €14,50 (dagkaart) en €30,- (3-dagenkaart). Koop je parkeerticket(s) dus bij voorkeur van tevoren!
Wat houden de verschillende podia in?
Op Wonderfeel zijn de volgende podia: Het Veld, Het Bos, Het Nest, De Stek, Het Dorp en De Boekenbar. Daarnaast vinden er nog wat extra activiteiten plaats. Lees hier meer over de verschillende podia.
Is er een kinderprogramma dit jaar?
Ja, op elke festivaldag is er een programma voor kinderen, kijk voor meer informatie op onze Kids pagina. En: toegang is gratis voor kinderen en jongeren t/m 18 jaar! Zij hebben wel een toegangsticket nodig, dat kun je via de ticketshop bestellen. Let op, ook voor de kindertickets geldt: op = 0p!