PRoGRaMMa
Avond van de Liefde
Floris Kortie – presentatie en idee
Caravan:
Julian Schneemann – piano en arrangementen
Jawa Manla – ud
Bart de Kater – klarinet
Jeroen Batterink – percussie
Met: Judith van Wanroij (zang), Bart de Kater (klarinet), Filip Jordens (zang), Laura van der Heijden (cello), Pepijn de Wit (zang), Nicole Jordan (zang) en Kwaya (koor).
In de eerste Wonderfeelschemering gaan we tegen elkaar aan kruipen, onder de bezielende leiding van Floris Kortie. Zijn Avond van de Liefde omvat vijf eeuwen muziek, begeleid door Caravan, de muzikale formatie van pianist en componist Julian Schneemann. Gelukkige liefde, versmade liefde, onbereikbare liefde, gekwelde liefde, gesmoorde liefde, verboden liefde: er zit muziek in. All you need is love!

Wat zijn de data van 2025?
De volgende editie van Wonderfeel is op 4, 5, 6 juli 2025.
Let op: vanaf komende editie vindt Wonderfeel niet langer plaats op Schaep en Burgh, maar op Landgoed Groeneveld in Baarn. Zie onze contactpagina voor het adres.
Wat kost een ticket?
Ticketprijzen 2025
Passe-partout €178,-
vrijdag €72,-
zaterdag €77,-
zondag €77,-
Kortingen
studenten / CJP / Entree (50% korting)
<35 jaar (25% korting)
Leden van Natuurmonumenten (€2,50 korting)
Parkeerkaarten
Parkeerkaart vrijdag €12,50
Parkeerkaart zaterdag €12,50
Parkeerkaart zondag €12,50
3 dagen parkeerkaart €27,50
Aanschaf van een parkeerticket op locatie kost €14,50 (dagkaart) en €30,- (3-dagenkaart). Koop je parkeerticket(s) dus bij voorkeur van tevoren!
Wat houden de verschillende podia in?
Op Wonderfeel zijn de volgende podia: Het Veld, Het Bos, Het Nest, De Stek, Het Dorp en De Boekenbar. Daarnaast vinden er nog wat extra activiteiten plaats. Lees hier meer over de verschillende podia.
Is er een kinderprogramma dit jaar?
Ja, op elke festivaldag is er een programma voor kinderen, kijk voor meer informatie op onze Kids pagina. En: toegang is gratis voor kinderen en jongeren t/m 18 jaar! Zij hebben wel een toegangsticket nodig, dat kun je via de ticketshop bestellen. Let op, ook voor de kindertickets geldt: op = 0p!