Ga naar hoofdinhoud

PRoGRaMMa

Het Weiland
Het Veld
De Bosplek
Dichter onder de Boom
Het Dorp
Extra
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Kinderactiviteiten Natuurmonumenten 10:00-16:00
Muziekinstrumenten knutselen met Jacob Plooij 10:00-13:00
Drukwerk Atelier 13:30-16:00
Jazz Déco - Crisismuziek uit de jaren '30 09:00-11:00
Wende & Amsterdam Sinfonietta 21:15-22:45
They Have Waited Long Enough 13:45-14:45
Nederlands Saxofoon Octet – Canto in Flow (yoga) 11:15-12:15
Holland Baroque & Aisslinn Nosky – Polonoise 20:00-21:00
Havelok – Glass on Wood 22:30-23:30
Gerards, Beijer & Wildschut – Barber, Saint-Saëns & Piazzolla 15:00-16:00
Dunford & Langlois de Swarte – The Mad Lover 12:30-13:30
Diamanda Dramm – Inside Out 11:15-12:15
Chianti Ensemble – Fauré & Schumann 17:30-18:30
Cello Biënnale Kwintet – Purcell, Bartók en Tsjaikovski 10:00-11:00
BOI AKIH – Storyteller 18:45-19:45
Vincent van Amsterdam - Bach: Goldbergvariaties deel 3 15:15-16:00
Dyar 21:15-22:00
Vincent van Amsterdam – Bach: Goldbergvariaties deel 1 12:45-13:30
Oorkaan and Percossa stick(s) together (i.v.m. coronabesmetting vervangen door percussieworkshop) 10:15-11:00
Zelf zingen met Emma Rekers 11:30-12:10
Poppenkast 14:30-15:00
Neo-Fanfare 9×13 – Halt en sta stil 17:45-18:15
Grote boswachtersquiz 11:30-12:00
Gennip & Vercammen - Natuurlijk was er een leeuw 13:45-14:05
Vincent van Amsterdam - Bach: Goldbergvariaties deel 2 14:00-14:45
Dyar 19:00-19:45
Neo-Fanfare 9x13 - Halt en sta stil 20:15-20:45
Grote boswachtersquiz 14:00-14:30
Poppenkast 13:00-13:30
Gennip & Vercammen - Natuurlijk was er een leeuw 15:00-15:20
Bernke Klein Zandvoort 21:15-21:35
Gennip & Vercammen – Natuurlijk was er een leeuw 12:30-12:50
Bernke Klein Zandvoort 19:30-19:50
Lyra Pramuk – Fountain 23:45-00:30

Hoe gaat Wonderfeel eruit zien in 2021?

Wat kost een ticket?

Hoeveel shifts kan ik bestellen?

Wat houden de verschillende podia in?

Is er een kinderprogramma dit jaar?

Wat betekenen de kleuren in het blokkenschema?