Ga naar hoofdinhoud

Sfeervol tafelen op Wonderfeel!

Ook dit jaar verzorgen Herb en zijn team een 3-gangenmenu op Wonderfeel. Met groenten uit eigen moestuin en verse kaas uit de Over-Amstel kaasmakerij belooft het ook dit jaar weer een culinair feestje te worden. Je bent op zaterdag en zondag vanaf 12:00 welkom in het restaurant voor lunch en diner.

Nieuw dit jaar is dat je van tevoren alvast je dinertickets kunt bestellen in de ticketshop zodat je verzekerd bent van een plekje. Tijdens het festival aan komen waaien kan ook. Er blijft ook een aantal plekken voor last-minute bezoek gereserveerd. Maar vol = vol! Dus weet je nu al dat je wil komen proeven van dit heerlijke menu, schaf je tickets alvast aan in de ticketshop.

Het 3-gangenmenu kost €39,50. Dit is exclusief eventuele dranken, die kunnen ter plekke worden bijbesteld. Wil je bij elkaar aan tafel zitten? Doe je reservering dan in één keer in 1 bestelling. Een reservering = 1 tafel.

Bestel hier je dinertickets